Gdzie kupić ubrania dla puszystych? Oto propozycja dla ciebie!

0
1431

Masz problem z doborem koszul czy spodni męskich dużych rozmiarów? Stacjonarne sklepy mają zbyt wąski asortyment lub w ogóle nie oferują twoich rozmiarów? Przestań już szukać, duzerozmiary.info ma wszystko czego szukasz.

Asortyment, rozmiary

Sklep posiada markowe ubrania dla puszystych, zarówno męskie jak i damskie. Szeroki wybór ubrań wszelkich kategorii- od piżam i bielizny, przez szorty i bluzki damskie w dużych rozmiarach, aż po szelki i kurtki zimowe. W ofercie znajdziemy również eleganckie wizytowe koszule, a dla zainteresowanych nawet szycie na miarę- tak garnituru czy samej marynarki, jak i koszul.
Wśród oferty przeznaczonej dla kobiet, znajdziemy podobnie kompleksowe zasoby: dla okryć wierzchnich zarówno kurtki zimowe, płaszcze czy futra, jak i lżejsze wiosenne. W sklepie znaleźć możemy również lżejsze ubrania- bluzki damskie w rozmiarach xxl, ale także  szykowne żakiety i tuniki razem z dodatkami takimi jak torebki.

Sklep zajmuje się sprowadzaniem ubrań w rozmiarach od 2xl, przez 3-4xl (najpopularniejsze rozmiary) aż do 10xl. Dokładne wymiary produktów podane są na stronie.

Sklepy stacjonarne, wysyłka i zwroty

Firma Handlowo Usługowa posiada dwa sklepy stacjonarne:

  1. Lublin, ul. Krochmalna 28
  2. Rzeszów, ul. J. Piłsudskiego 7

Sklep realizuje wysyłkę w dniach poniedziałek- piątek, dzięki usługom kurierskim. Transport artykułu do klienta  trwa do pięciu dni, liczone od momentu potwierdzenia zakupu przez sklep. Za odpowiednio wyższą ceną możliwy jest również transport do krajów Unii Europejskiej, a po wcześniejszym ustaleniu nawet za ocean- do Stanów czy Kanady. Do zwrotu uprawnia paragon przesłany razem z wydrukowanym oraz wypełnionym Formularzem Zwrotu oraz nietrafionym produktem do sklepu zlokalizowanego w Lublinie, bądź osobiście zostawienie ich w sklepie stacjonarnym. W przypadku samodzielnego zwrotu towaru stacjonarnie, w pierwszej kolejności należy poinformować sklep o chęci zwrotu towarów drogą mailową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here