Wygodne baleriny dla lekarzy

0
1360

Wszystkie Panie mogą potwierdzić, że balerinki to najwygodniejszy model butów spośród wszystkich. Do tej pory były zarezerwowane wyłącznie jako element codziennego ubioru. Skoro jednak są tak wygodne, dlaczego nie miałyby służyć osobom, które wiele godzin spędzają w pracy, jak właśnie lekarze? Komfort pracownika przekłada się przecież na efektywność jego pracy, co w przypadku lekarzy wydaje się być szczególnie ważne. Najlepsze warunki pracy, na które również składa się wygodny ubiór, a przede wszystkim obuwie sprawia, że nosząca je osoba nie jest dodatkowo rozpraszana i może skupić się na wyznaczonych celach i zadaniach.

Obuwie dla lekarzy

Obuwie jest tym elementem ubioru, które powinno być  wybrane z największą starannością. Warto więc zaopatrzyć się w wygodne baleriny dla lekarzy, które cechuje prostota, wygoda i uniwersalność. Dodatkowym atutem takich butów jest wesołe, oryginalne wzornictwo, które wywoła uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, ale i strudzonych chorobom dorosłych pacjentów. Baleriny medyczne to aż 4 unikalne modele z oferty Drcichobieg.pl do wyboru:

DR Lekka

Buty DR Lekka to najnowszy model wykonany ze skóry. Cechuje go unikalna grafika – czerwone serca i bardzo drobne niebieskie elementy wyposażenia gabinetu lekarskiego. Tak wesoły wzór z pewnością ożywi nie jeden szpitalny korytarz, czy gabinet lekarski. Oprócz aspektu wizualnego buty wyróżnia także to, że są bardzo lekkie, co w przypadku lekarza mającego wielogodzinne dyżury jest bardzo istotne. Ważne jest również użycie materiału EVA, dzięki któremu buty zapewniają opór poślizgowy w większości codziennych zastosowań. W porównaniu z nie atrakcyjnymi, szerokimi modelami butów ten model jest bardzo kobiecy. Osoba nosząca je będzie wyglądać profesjonalnie, ale również pięknie. Grafika zaś będzie świadczyć o pogodnym usposobieniu i dystansie do siebie.

DR Fleming i Dr Nieokiełznany

Baleriny DR Fleming to również obuwie ze skóry, którego konstrukcja podeszwy została specjalnie zoptymalizowana, aby uzyskać jak najlepszy efekt antypoślizgowy. To również jeden z najlepszych modeli balerin do pracy. Wyróżnia je oryginalna grafika, czyli różowe flamingi. Ciekawy wzór z pewnością będzie idealnie pasował do prostych spodni i białego fartucha lekarskiego. Na stronie producenta dostępne są również baleriny Dr Nieokiełznany, które ze względu na swoją grafikę – zęby będa najlepszym wyborem dla lekarza stomatologii.

DR Pure

Baleriny Dr Pure to wysokiej jakości buty utrzymane w stonowanej kolorystyce bez żadnych zdobień. To propozycja dla lekarzy, którzy cenią sobie wygodę i komfort, ale nie chcą się wyróżniać  charakterystycznym wzornictwem na obuwiu. Niezależnie od preferencji i gustu, wybór takich balerinek to najlepsze rozwiązanie, ponieważ zapewniają one komfort użytkowania, a ze względu na antypoślizgowa powierzchnię również bezpieczeństwo w pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here