Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest jednym ze sposobów usuwania nadmiernego lub po prostu niechcianego owłosienia z powierzchni ciała. To występuje w wielu przypadkach nie tylko w okolicach pach, nóg czy miejsc intymnych, ale również w przypadku kobiet nad górną wargą, a w przypadku mężczyzn  na karku czy plecach.

Depilacja laserowa – jakie ma zalety, a jakie wady?

Depilacja laserowa jest zabiegiem wykonywanym w dobrych salonach kosmetycznych, a także w gabinetach medycyny estetycznej. Śmiało można powiedzieć, że obecnie dostęp do niej jest bardzo prosty, wykonuje się ją praktycznie w każdym mieście. Zaznaczyć jednak należy, że nie każdy gabinet posiada taki sam sprzęt. Jednak o tym poniżej, teraz zalety i wady. Niewątpliwie największą zaletą depilacji laserowej jest trwałość efektów. Można tu bowiem mówić o gładkiej, pozbawionej włosków skórze nawet przez lata. Minusem w tym miejscu może być fakt, iż efekt zależy od cech indywidualnych każdej osoby. Jedna może mieć bardziej podatne, a druga mniej włoski na działanie lasera. Z tych samych względów różnić się będzie czas całego procesu. Zazwyczaj jest to sześć zabiegów, po których włoski całkowicie przestają odrastać. W niektórych przypadkach jest jednak potrzebna większa ilość wizyt w salonie kosmetycznym lub wykonanie zabiegu utrwalającego po jakimś czasie. Wadą depilacji w pewnym sensie może być również jej cena. Prawda jest jednak taka, że wymieniając ten argument należałoby przeliczyć ile innych środków (np. maszynek) zużyłoby się przez ten cały czas do usuwania włosków.

Depilacja laserowa – gdzie wykonać?

Depilacja laserowa tak jak wspomnieliśmy już wcześniej jest zabiegiem wykonywanym w wielu miejscach. Bardzo ważne jest jednak, by sprawdzić jakim dana placówka dysponuje urządzeniem. Ma to ogromne znaczenie dla efektów zabiegów, a także do bolesności odczuwanej podczas ich wykonywania. W gabinecie https://nowacka.com.pl/ wykorzystywane jest urządzenie do depilacji, które daje znakomite efekty już po kilku wizytach. Co więcej sam zabieg nie powoduje zbyt dużego dyskomfortu. Koniecznie sprawdź jakie urzadzenie posiada Twój salon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here