Hipnoza na odchudzanie

Przeważnie odchudzanie jest procesem trudnym i męczącym. Im dłużej próbujesz zrzucać swoje kilogramy, tym większe konsekwencje z tego powodu odczuwasz. Przestajesz dostarczać swojemu organizmowi odpowiedniej dawki kalorii, dzięki której mógłby on cały czas zdrowo funkcjonować. Wyniszczasz go od środka, bo bezustannie próbujesz redukować swoją masę ciała, aby ostatecznie po prostu się poddać i ponownie rzucić się na pizzę, hamburgery i słodycze, po raz kolejny zaśmiecając całe swoje ciało i powodując nawrót wagi. Chcesz, by twoje odchudzanie w końcu zapewniło ci wyraźne i stałe rezultaty? Nie masz już ochoty na stosowanie tych wszystkich niskokalorycznych diet, które tylko początkowo działają dobrze, a potem zawsze kończą się znienawidzonym przez wszystkich efektem jojo? Sądzisz, że nie potrafisz schudnąć tylko dlatego, że twoja miłość do wszystkich niezdrowych pokarmów jest zbyt silna i nie potrafisz jej zahamować? Musisz zatem podejść do tej sprawy z innej strony. Być może bowiem twoje problemy z wagą wynikają z typowych kłopotów psychicznych. Niby chcesz schudnąć, ale w momencie, gdy tylko dopada się gorszy nastrój, niemalże natychmiastowo rzucasz się na lodówkę i wpadasz wtedy w totalny amok. Łapiesz to, co akurat masz pod ręką i nawet nie myślisz o tym, że w taki sposób rujnujesz swoje poprzednie starania. Liczy się tu i teraz. Czujesz się źle, bo pokłóciłeś się ze swoją partnerką lub otrzymałeś naganę od szefa, dlatego potrzebujesz szybkiego poprawiacza nastroju, którym od zawsze jest dla ciebie czekolada. Jeżeli ten opis dokładnie pasuje do twojej osoby, jeśli chcesz schudnąć, musisz najpierw zadbać o swoją psychikę. Być może pomogłaby ci w tym hipnoza na odchudzanie. To właśnie ona stanie się twoją dodatkową motywacją do działania i zmaksymalizuje twoją determinację. Nareszcie uzyskasz odpowiedni stan psychiczny do tego, by zacząć walczyć ze swoimi zbędnymi kilogramami. Tym razem na pewno się nie poddasz. Będziesz trwać w swoich nowych postanowieniach aż do chwili, w której cel zostanie osiągnięty, a ty zachwycisz się swoją nową i smukłą sylwetką.

Hipnoza na odchudzanie silnie oddziałuje na twój umysł. Działa przede wszystkim na twoje pragnienia i naturalne impulsy, nad którymi do tej pory nie potrafiłeś zapanować. Dzięki niej uzyskujesz pełne panowanie nad swoimi pragnieniami. Sam stajesz się odpowiedzialny za to, jak wygląda twój system żywienia. Przestaje być on efektem twojego gorszego samopoczucia, stresu czy zmęczenia. Zmieniając pewne części w swoim mózgu, uzyskujesz naturalną zdolność do radzenia sobie z negatywnymi sytuacjami. A problemów na pewno masz już teraz wiele i nigdy nie będziesz w stanie całkowicie ich uniknąć. Właściwe podejście psychologiczne zagwarantuje ci pełen sukces. Musisz po prostu sam nauczyć swoją podświadomość tego, że czekolada czy batoniki nie są wyjściem z żadnej sytuacji. Jedynie na krótką chwilę poprawiają twój nastrój. Tuż po spożyciu czegoś cukrowego czujesz się lepiej, jesteś bardziej szczęśliwy i masz więcej energii. Ten efekt trwa jednak wyłącznie przez parę minut. Gdy pierwsze pozytywne emocje mijają, problem nagle powraca, zaczynasz sobie o nim przypominać i znowu masz ochotę na coś słodkiego. Wpadasz w błędne koło, z którego samodzielnie może trudno ci się wydostać. Niby starasz się tłumaczyć sobie, że te wszystkie słodkości nie rozwiążą twoich życiowych problemów, ale emocje biorą górę nad rozsądkiem w tych najcięższych chwilach. Hipnoza na odchudzanie pomoże ci przerwać to błędne koło. Zadziała na twoją podświadomość i pozwoli ci zmienić myślenie na temat samego jedzenia. Przestaniesz je traktować jak doskonały i szybki poprawiacz nastroju. Sam spróbujesz radzić sobie ze swoimi problemami, których nie rozwiąże przecież nawet najsmaczniejszy i najcudowniejszy batonik.

Jeżeli jednak nie do końca wierzysz w te wszystkie „magiczne” sposoby na odchudzanie i nie ufasz samej hipnozie, bo boisz się, że mogłaby ona wywołać negatywne zmiany w twoim mózgu, zawsze masz tutaj pewien wybór. Możesz spróbować samodzielnie zmienić swój stan psychiczny. Za każdym razem, gdy tylko będziesz chciał zjeść coś niezdrowego z powodu swojego gorszego samopoczucia, pomyśl o tym wszystkim przynajmniej przez kilka minut. Zastanów się poważnie, czy ten czekoladowy batonik jakkolwiek przyczyni się do szybszego rozwiązania problemu. Pomyśl, jak będziesz się czuć, gdy już go zjesz. W ciągu kilku minut rozpłynie się on w twoich ustach i pozostawi po sobie gorzki smak niespełnienia, dlatego będziesz musiał po raz kolejny spożyć coś słodkiego lub tym razem tłustego. Nie wydostaniesz się z tego błędnego koła, jeśli samodzielnie go nie przerwiesz. Zamiast poprawiać sobie nastrój samym jedzeniem, znajdź swój inny sposób na uspokojenie nerwów. Możesz np. ćwiczyć. Podczas uprawiania sportów twój organizm wydziela naturalne hormony szczęścia, które decydują o twoim samopoczuciu. Gdy poczujesz się gorzej, wyjdź z domu i spróbuj chwilę pobiegać lub przynajmniej pospacerować. Na pewno odczujesz wtedy sporą różnicę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here