Dobieramy kolorowe skarpetki

0
1431

Standardowa reguła dla męskich skarpet jest prosta – odcień Twojej skarpety winien pasować do odcienia Twoich spodni. Znaczy to noszenie czarnych skarpet z ciemnymi spodniami, ciemnoszare skarpety z bawełnianymi spodniami, niebieskie skarpety z niebieskimi dżinsami oraz tak dalej. Lecz… to jest nudne! Kolorowe skarpetki rządzą już od paru sezonów – potrzebują niemało więcej wyobraźni przy wyborze reszty stroju, jednakże mogą spowodować, iż będziesz wyglądać nowocześnie i na pewnego siebie człowieka. Bez przesady, nadęcia lub innych pomysłów. Soczyste odcienie, tradycyjne style, proste w obsłudze oraz niezwykle niesamowite. Starczy jedna para, aby stwierdzić bezpośrednio oraz bez wykrętów, kto tu zawsze doskonale wygląda.

Dobór skarpet

Jedna spośród reguł mówi, iż skarpetki wybieramy do spodni, natomiast ich odcień winien być taki sam jak spodni bądź odrobinę mocniejszy. Kolejna, iż skarpetki powinny być tak ciemne jak buty, lecz równocześnie nie mogą być zbyt kontrastowe w stosunku do spodni. Trzecim wyjściem jest wybieranie skarpetek do pozostałych części garderoby: koszuli, marynarki, poszetki, krawatu. Niezwykle ryzykowne jest założenie skarpet w kontrastującym odcieniu, tak, iż stają się niezwykle intensywnym elementem pełnej stylizacji. Jest to niewątpliwie opcja dla zdecydowanych, chociaż także tychże nie brakuje.

Kolorowe skarpety są maksymalnie innowacyjne

Przede wszystkim tymże, co skłania nie jedynie nas, lecz również wielu pozostałych do noszenia kolorowych skarpet, jest ich oryginalność. Mowa tu o całkowicie odmiennych ale i zdrowych skarpetkach jak te, które proponuje Dr Cichobieg – https://www.drcichobieg.pl/kategoria/stopki. Zwróć uwagę, jak często zależy nam na tymże, abyśmy mieli innowacyjne koszulki, buty, natomiast w wypadku kobiet sukienki. Nie ma prawdopodobnie gorszej sytuacji od owej, kiedy na uroczystości dwie dziewczyny ubrane są w jedną suknię. Natomiast teraz zastanów się nad tymże, ile osób ma owe same skarpety. W większości po prostu czarne bądź białe. To niesamowite, prawda? Całkowicie się nad tymże nie zastanawiamy!

Dla kogo zwykłe, natomiast dla kogo kolorowe męskie skarpetki?

Reguły oficjalnego ubioru męskiego są dosyć proste: skarpety muszą być w odcieniu garnituru bądź w odcieniu obuwia. Do ciemnego garnituru idealnie pasują czarne skarpetki, do granatowego – granatowe, do szarego – szare. Kiedy mamy wątpliwości, co ubrać, aby wyglądać dobrze, najlepiej postawić na bezpieczne, gładkie skarpety. Kto może złamać ową zasadę? Każdy, kto jest właściwie odważny, natomiast przy tymże ma duszę eksperymentatora. Noszenie kolorowych skarpet potrzebuje wyobraźni oraz dystansu do siebie – oryginalne kształty oraz jaskrawe odcienie od razu zwracają uwagę.

Kolorowe skarpetki noszą dżentelmeni

Niewątpliwie nie wypada zaglądać im pod nogawki, lecz możesz wierzyć na słowo. Czarny już dawno wyszedł z mody. Identycznie jak sprany, przetarty oraz nudny. Nowa czerń to fiolet, czerwień, turkus, limonka oraz dojrzałe mango. Twój garnitur polubi je od pierwszego wejrzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here