kino

Dzięki gatunkom filmowym możesz wybrać film, który sprawi, dostosujesz film pod siebie, a to sprawi że pokochasz kino jeszcze bardziej. Uwielbiasz się śmiać? Sięgniesz na pewno po komedie lub komedie romantyczne. Lubisz wyciskacze łez? Bardziej niż pewne, że zdecydujesz się na wzruszające filmy lub dramaty. Oczywiście może wydarzyć się tak, że w jednym filmie spotkasz kilka różnych kategorii.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/gatunki-filmowe/

Co wybrać – kino czy seans w domu?

Wszystko zależy od Twojego nastroju. Być może źle się czujesz i nie, masz ochoty na wyjścia. W takim przypadku możesz wybrać film, który obejrzysz pod kocykiem. Jeśli czujesz się dobrze, ale zależy Ci na wygodzie oraz intymnym klimacie, wybierzesz oglądanie w domu. Jeśli natomiast doceniasz dobre nagłośnienie i doceniasz sam „kinowy klimat”, to nie ma chyba żadnych wątpliwości na co się zdecydujesz. Wizyta w kinie może być również idealnym pomysłem na randkę. 

Trzy najczęściej wybierane gatunki filmowe

  1. Komedie romantyczne – jest to bez wątpienia gatunek, który święci triumfy od wielu, wielu lat! Kobiety wręcz uwielbiają przenosić się w wyidealizowany świat, w którym nie ma kłótni, a głównym bohaterom zawsze udaje się wyjść z opresji, a na koniec żyją długo i szczęśliwie.
  1. Dramat   ten gatunek z kolei jest przeznaczony dla tych, którzy patrzą na świat nie tylko przez różowe okulary, ale zdają sobie sprawę, że w życiu nie jest tak kolorowo jak jest to ukazane w komediach romantycznych. Dodatkowo dramaty poruszają ważne kwestie. Dzięki takim filmom możemy przemyśleć sobie niektóre sprawy w naszym życiu. Takie filmy otwierają oczy i pozwalają docenić to co mamy i pracować na to, a nie oczekiwać gwiazdki z nieba. 
  1. Horror – ten gatunek jest z kolei dla tych, który nie sprawi, że zaczniecie inaczej myśleć o życiu. Ludzie, którzy wybierają horrory, chcą po prostu, dodać trochę adrenaliny do organizmu. Najlepsze horrory potrafią sprawić, że przez kilka nocy będziemy spać przy włączonej lampce nocnej, oraz będziemy bali się w samotności iść nocą do łazienki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here