Onda DEKA – skuteczny sposób na szybsze usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej

0
111

Niechciana tkanka tłuszczowa pojawia się u wielu osób. Cierpią na nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku, a jej pojawienie się może być wynikiem wielu czynników. Czy to wysoki stres, niezdrowy tryb życia, niezdrowe jedzenie, za mała ilość snu i ruchu, czy też uwarunkowania genetyczne i choroby współtowarzyszące, jedno jest jednak pewne – nadmiar centymetrów w pasie nikomu nie służy. Na szczęście istnieją sposoby, aby szybciej się go pozbyć.

Dieta i ćwiczenia to już dla ciebie z mało na uzyskanie idealnej figury?

Oczywiście, kiedy mówimy o zrzucaniu zbędnych kilogramów, w pierwszej kolejności przychodzi nam do głowy jedno rozwiązanie, jakim jest stosowanie odpowiedniej diety i ćwiczeń. Niestety dla wielu osób to za mało. Ich budowa ciała, uwarunkowania genetyczne, choroby lub inne czynniki mogą sprawiać, że warstwa tłuszczowa mimo upartych wysiłków zostaje tam, gdzie była, czyli zazwyczaj na bokach, brzuchu lub udach.

Jeśli tak jest również w twoim przypadku, doskonale wiesz, o czym mowa. Odchudzasz się, katujesz dietą i ćwiczeniami, a rezultatów nie widać. Być może nawet udało ci się zrzucić kilka kilogramów, ale kolejne to już nie taka prosta sprawa. Utknąłeś na swojej wadze i po prostu nic nie możesz z tym zrobić? W takim razie Onda DEKA to właśnie rozwiązanie dla ciebie!

Czym jest Onda DEKA?

Onda DEKA to innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje technologię fal Coolwaves. Jest innowacyjnym urządzeniem, wykorzystywanym w salonach kosmetycznych i odnowy biologicznej oraz w klinikach medycyny estetycznej. Pomaga w usuwaniu opornej tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Co ważnej, stosowana w urządzeniu technika jest w pełni nieinwazyjna, bezpieczna i ma działanie wielotorowe.

Na czym polega technologia fal Coolwaves?

Coolwaves to mikrofale, które nie wytwarzają ciepła na powierzchni ciała, dzięki czemu są bardzo przyjemne podczas ich stosowania. Jednocześnie jednak odznaczają się dużą energią, która wnika do wnętrza ciała i rozgrzewa znajdującą się pod skórką tkankę tłuszczową. W ten sposób następuje przegrzanie i rozerwanie struktury tkanki tłuszczowej bez naruszenia sąsiednich tkanek.

Uwalniane komórki tłuszczowe nie wymagają dodatkowego usuwania chemicznego czy mechanicznego. Cały proces następuje w pełni fizjologicznie przez układ limfatyczny. Dzięki temu proces jest bezpieczny i nie odznacza się nagłością, czyli nie powoduje szoku organizmu.

Zalety stosowania Onda DEKA to nie tylko odchudzanie

Oczywiście, stosowanie urządzenia Onda DEKA i technologii Coolwaves to przede wszystkim sposób na pozbycie się opornego tłuszczu, który w innym przypadku nie zostaje uwolniony z ciała. Jednak nie jest to jedyne zadanie urządzenia. Jednocześnie za pomocą mikrofal wykonuje ono masaż skóry, co pomaga w wytwarzaniu nowych, mocniejszych i bardziej elastycznych włókien kolagenowych. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna i napięta, a jej wygląd został poprawiony. Ostateczny efekt to zatem kompleksowe wyszczuplenie, modelowanie ciała, usunięcie tłuszczu i cellulitu oraz poprawa wyglądu skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here